Holdledere

Oversigt over holdledere til de respektive stævner i 2017-18 

 Holdlederplan forår 18 (pr. 21. januar 2018)  
 
 
Følgende er holdledere på de respektive K-hold:
 
K1
Peter Wennecke (peter@fmnet.dk)
Cäthe Bay-Smidt (Bayjuul@get2net.dk)
Dorthe Hietala (dorthe@hietala.net
 
Junior 
Nikoline Juul Nielsen (njn@plen.ku.dk)
 
K2
Dorthe Hietala (dorthe@hietala.net)
Pernille Thorsen (pt@holtelaegehus.dk)
Pernille Trøjgaard (ptrojgaard@hotmail.com)
 
K3
Bettina Martinsen betina.martinsen4@gmail.com 
Maria Kanstrup Mariakanstrup@yahoo.com
Morten Skjærbæk (morten.s@stofanet.dk)
Nikoline Juul Nielsen (njn@plen.ku.dk)
Pernille Thorsen (pt@holtelaegehus.dk)
 
Medley 1
Gitte Stausholm (status@live.dk
Sys Havgaard (sys.havgaard@gmail.com
 
 
Generel information vedr. en holdleders opgaver - læs mere her: Holdlederens ABC
Skabelon til Afregning af udlæg
Word-dokument til Holdkap